İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. WordPress Genel
  3. En İyi WordPress Haber Temaları

En İyi WordPress Haber Temaları

Wordpress Haber Teması

WordPress haber temaları ile alakalı bir arayış içinde olan tam sizlere özel temalarının en iyi ve en kaliteli olanları bir bir sizin için seçtim. Ücretli ve ücretsiz haber teması ücretli ve ücretsiz en çok kullanılan haber temaları alt kısımdan inceleyebilirsin.

Ücretli WordPress Haber Temaları

NewsPaper

Ücretli WordPress Haber Temaları
NewsPaper WordPress Haber Teması

NewsPaper WordPress Haber Teması ücretli bir haber temasıdır. En popüler haber teması ve en çok satın alınan temalardan birisi olan temaya eğer ki yatırım yapacaksınız haber sitesi sektörüne WordPress NewsPaper haber teması çok doğru bir seçim olacaktır. Site hızı, Seo Uyumluluğu ve 39 farklı haber şablonu ile dilediğini beğenebilirsin. Google trafiğine daha hızlı ulaşmanıza sağlayabilecek temalardan biri olduğuna emin olabilirsiniz

Temayı incelemek veya satın almak isterseniz tıklayın.

Jannah – Magazine News BuddyPress AMP

Ücretli WordPress Haber Temaları
Jannah – Magazine News BuddyPress AMP

Jannah – Magazine News BuddyPress AMP WordPress haber teması en çok satılan haber temalarından yine bir tanesi. Bir çok özelliğin bulunduğu ve seo açısından olsun, hız konusundan olsun çok çok başarılı olan temanın magazin, tatil, gezi ve diğer bir çok konuyu ele alabileceğiniz çok amaçlı temanın şablonları ile dilediğinizi yazabilir ve sitenizi çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Jannah – Magazine News BuddyPress AMP haber temasına bir çğk güncelleme ve yeni şablonlar gelip müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Tüm özelliklerini ve şablonlarını incelemek isterseniz tıklayın.

Bimber – Viral Magazine WordPress Theme

Bimber – Viral Magazine WordPress Theme WordPress haber teması diğer temalara göre daha hızlı olup ve diğer temalara göre daha fazla görüntüye önem veren temalardan birisi. Yine çok amaçlı olup ve sürekli güncelleme getirerek kendini geliştiren haber temasına bir göz atmanızı isterim. Kendi karanlık mod özelliği, hız optimisazyonu ve reklam engelleyici özelliği ile bir çok kullanıcıya özel özellikleri bulunan tema benim en çok hoşuma giden WordPress ücretli haber temaları içerisinde ilk sırada.

Temayı incelemek veya satın almak isterseniz tıklayın.

Ücretsiz WordPress Haber Temaları

İlk başta yatırım yapmak istemeyen ve sadece olayın heyecanına kapılıp hobi amaçlı yapmaya karar veren WordPress kullanıcıları içinde en iyi ücretsiz haber teması olan üç adet temayı da sizlere kısaca belirtmek istedim. Haber sitesi ile uğraşmak olsun ve rekabet oranın fazlası ile yüksek olması nedeni ile çoğu WordPress kullanıcı tedirgin olduğundan ücretsiz WordPress haber temalarından da bahsetmek olmazsa olmaz.

Regular News

Regular News WordPress Haber Teması
Regular News WordPress Haber Teması

Ücretsiz WordPress haber teması olmasına rağmen fazlası ile mükemmel ve kullanışlı olan Regular News yeni kullanıcılar yad aişe yatırım yapmak istemeyen sizler için tercih edilebilecek en iyi temalardan birisi. Site hızı ve kod boyutunun düşük olması sizleri çoğu rakiplerinizden ileri taşıyacaktır. Seo uyumlu yazdığınız içerikler sizi bu tema ile ileriye taşıyacak kadar etkili olacaktır.

Demo Bakmak İçin Tıklayın.

Refined News

Refined News WordPress Haber Teması
Refined News WordPress Haber Teması

Tasarımsal olarak Refined News WordPress haber teması hem fazlası ile ilgi çekici hem de yazı sayfaları yeterince ücretsiz bir tema için baya özenilmiş. Kod boyutu düşük olması sebebi ile site hızının yarattığı etki ziyaretçileri tekrardan sitenize uğramasını sağlayan güzel bir ayrıcalık. Farklı farklı şablonları bulunan ve ücretli versiyonları bulunmaktadır.

Demo Bakmak İçin Tıklayın.

Newsphere

Newsphere WordPress Haber Teması
Newsphere WordPress Haber Teması

Diğer haber temalarına göre daha yoğun tasarım ile karşımıza çıkan tema benim en sevdiğim tasarımlardan birisidir. Tasarıma çok fazla emek veren yayıncı baya emek vermiş ve temayı ücretsiz olarak yayınlamıştır. Site hızı iyi hale getirilebilir ve seo uyumlu olması için elimizden gelen yapılabilir. Diğer ücretsiz WordPress temalarına göre daha hoş gözükmekte.

Demo ve detaylara buradan bakabilirsiniz.

Daha fazla tema ve daha iyi temalar ile sizlere tekrar WordPress haber teması konuları ile gelmek isterim. Kendinize iyi bakın.

Yorum Yap

Yorum Yap